Potřebujete poradit? volejte: +420 608 884 625 |
 
Nabídka zboží

Kvalitní sekačky na trávu jen od těch nejlepších výrobců

Rodinná firma Roušavý vznikla v roce 1993, takže nedávno oslavila své 25. narozeniny. Začínali jsme od píky v Rychnově nad Kněžnou, kde jsme si postavili malou prodejnu, ve které jsme se s nadšením a chutí pustili do práce. Nejprve jsme začali sekačky na trávu opravovat a pak i prodávat. Ovšem zákazníci stále přibývali, a nám už tam začalo být těsno.

Firmu Roušavý najdete v Lipovce u Rychnova nad Kněžnou

Po deseti letech se firma Roušavý rozhodla přestěhovat do větší prodejny do Lipovky u Rychnova nad Kněžnou, ve které jsme dodnes. Změnilo se místo, ale ne naše priority. Stále je pro nás nejdůležitější spokojený zákazník, proto u nás najdete jenom kvalitní zboží známých značek a osobní přístup je pro nás samozřejmostí i radostí. Třeba se klidně zajedeme podívat k vám na zahradu a doporučíme tu pravou sekačku pro váš trávník.


Chci do prodejny

Sekačku na trávu vám přivezeme zdarma

Jestli jste si vybrali sekačku na trávu a máte starost, jak ji dostanete domů, máme pro vás skvělou zprávu. Veškerou naši techniku vám odvezeme domů zdarma. A nebojte, nenecháme vás s ní bez pomoci. Zaškolíme vás, abyste si nemuseli dělat starosti s jejím ovládáním a mohli se rovnou pustit do sečení.

Bonus pro naše zákazníky

Jste našimi zákazníky a nemáte moc místa na skladování zahradní techniky? Nevadí, umožníme vám ji u nás skladovat v době, kdy ji nepotřebujete. Například přes zimu si u nás necháte zahradní traktor, v létě zase frézu. A ještě k tomu vám je před sezónou zdarma zkontrolujeme.

Podporujeme pořádné chlapy

Jsme partnery tradiční mezinárodní soutěže Kunštátský drvoštěp, která se každoročně koná v Orlickém Záhoří.
Ti největší siláci si měří síly ve třech kategoriích – štípání špalku na přesnost, řezání kaprovkou ve dvojici na čas a řezání motorovou pilou na čas a přesnost.

1